Paryžiaus olimpiados atidarymo ceremoniją, turbūt, geriausiai ir aiškiausiai apibūdino Vokietijos verslininkas ir blogeris Kim Dotcom:
„Olimpiados atidarymo ceremonija buvo panaši į žmonijos uždarymo ceremoniją“.
Elonas Muskas Paryžiaus olimpiados atidarymą sutapatino su „Ypatinga nepagarba krikščionių tikėjimui“.
JAV konservatoriai piktinosi tuo, kad buvo pasityčiota iš religijos, transformuojant ją į transgenderių šou. Piktinosi ir JAV Kongreso pirmininkas M. Johnsonas ir D. Trumpo sūnus. Pastarasis ceremoniją pavadino didžiule gėda ir savo „X“ parašė:
„Nutiko tokia gėda, kad renginys, anksčiau sukeldavęs pasididžiavimą, dabar geriausiu atveju sukėlė tik abejingumą. Žaidynių panaudojimas savo ideologijos stūmimui neturi nieko bendro su tuo, ką jos simbolizuoja“.
Po tokio akibrokšto kai kurie stambiausi žaidynių reklamos užsakovai nutraukė sutartis.
Tiesa, atidarymo ceremonijos režisierius transgenderių šou pateisino, kaip ir buvo galima nuspėti, „įtraukumu“ ir Prancūzijos, kaip laisvos šalies įvaizdžiu.
Tai jau esu girdėjusi, kad laisvė be ribų būna tik tada, kai reikia propaguoti „Vakarų vertybes“, kai tuo tarpu visa laisvė baigiasi tada, kai nenori savo kūno atiduoti medicininiams eksperimentams.
O štai toks Italijos žurnalistas Angelo Giuliano po tokios „šėtoniškos“ ceremonijos net pasiprašė prieglobsčio Rusijoje. Jo argumentus galite pamatyti mano Tele-gram.
Lauksiu, ką šiuo klausimu pasisakys „Lietuvos įžymybės“, kurios visada pasisako visais įmanomais ir neįmanomais klausimais.
Nesu „Lietuvos įžymybė“, bet į klausimą „kas čia tame beprotnamyje vyksta“ atsakyčiau taip:
„Vyksta agresyvus įvairių visuomenės grupių kiršinimas. Kokiu tikslu? Nežinau..“
Bet žinau, kad dauguma sąmokslo teorijų išsipildo.
Jolanta Blažytė
Straipsnio nuotrauka: atidarymo ceremonijos organizatoriams teko viešai atsiprašyti už Leonardo Da Vinči paveikslo „Paskutinė vakarienė“ interpretaciją su translyčiais asmenimis ir parodytą nepagarbą religijai (redakcijos komentaras).