Pėdkelnių etiketas – ką vertėtų žinoti

Pėdkelnių etiketas - ką vertėtų žinoti

Pėdkelnės yra viena iš aprangos detalių, kuri suteikia ne tik praktiškumo, bet ir ryškumo stiliuje. Jų gausa leidžia pasirinkti nuo pačių ploniausių iki pačių storiausių, nuo blankiausių iki ryškiausių, o tai suteikia galimybę atsiskleisti savitam jūsų stiliui. Nesvarbu, koks sezonas bebūtų, šaltasis ar šiltasis – pėdkelnės yra dėvimos bei pritaikomos.

Pirmasis signalas – medžiaga

Labai svarbu yra pasirinkti tinkamą ir patinkančią pėdkelnių medžiagą. Žinoma, tai priklauso nuo metų laikų, kadangi šaltuoju laikotarpiu yra dėvimos storesnės ir tamsesnės pėdkelnės, o šiltuoju – plonesnės ir šviesesnės. Kai už lango siautėja žvarbūs orai, nepakenktų mūvėti vilnones ar medvilnines pėdkelnes, kurių asortimento netrūksta Tavo Patogumui internetinėje parduotuvėje. Vilnonės pėdkelnės gali šiek tiek kutenti ir dirginti jūsų odą, tačiau prie šio jausmo greitai priprantama. Taip pat yra įvairiausių pluoštų, kurie vizualiai atrodo plonyčiai ir sudaro plonų pėdkelnių vaizdą, tačiau dėl savo specifinės funkcijos ne tik gražiai atrodo, bet ir išlaiko šilumą šaltuoju laikotarpiu. 

Svarbu atkreipti dėmesį į tai koks metų laikas ar koks oras vyrauja būtent tą dieną, kadangi per tamsios ir storos pėdkelnės šiltuoju laikotarpiu gali vizualiai ne estetiškai atrodyti, bet ir kelti diskomfortą. Taip pat ir atvirkščiai, jeigu žiemos metu dėvima plonos, jokių specifinių pluoštų neturinčios pėdkelnės vizualiai vers atkreipti pašalinių dėmesį į paraudusias nuo šalčio kojas bei vers dar ir drebėti iš šalčio.

Ar yra griežtos taisyklės, kada mūvėti juodas, o kada – kūno spalvos pėdkelnes?

Daugumai jau žinomas faktas: jeigu renkatės šviesius, lengvai krentančius drabužius, pėdkelnės turėtų būti kūno spalvos ar net šviesesnės. Tačiau avalynei taikoma viena išimtis: jeigu turite juodus batelius, šviesių pėdkelnių derinys yra tinkamas. Bet tik nesuklyskite – atvirkštinis variantas yra kitoks. Derinti šviesius batelius prie juodų pėdkelnių būtų ne koks stiliaus pavyzdys.

Kūno spalvos pėdkelnės dažniausiai yra dėvimos šiltuoju laikotarpiu. Taigi, kai tik prasideda šiltasis sezonas labai svarbu išsirinkti pėdkelnes pagal savo kūno spalvą. Jos negali būti per tamsios, oranžinės ar rudos. Taip pat ir besibaigiantiems šiltiesiems orams – jeigu kūnas yra įdegęs, nesirinkite per daug šviesių nei jūsų oda ar baltų pėdkelnių, nes tai sudarys didžiulį kontrastą tarp jūsų kūno viršaus ir apačios.

Na, o juodų pėdkelnių ir juodų pėdkelnių derinys – super! Jis suteikia stiliui klasiškumo bei ilgina kojas. 

Galvos skausmas: 20, 50 ar 100 denų???

Plonesnės pėdkelnės visada atrodys elegantiškesnės bei formalesnės. Vienas iš pavyzdžių yra toks: jeigu darbe mūvime 20 denų pėdkelnes, tai į vakarėlį galime įžengti ir su 15 denų pėdkelnėmis.

Na, o jeigu darbe nėra griežto aprangos protokolo, galima mūvėti ir storesnes pėdkelnes. Žinoma, tai jau labai priklauso nuo tos dienos įvaizdžio: jeigu dėvite tą dieną storesnę suknelę ar sijoną, tuomet neprašausite ir pasirinkdama storesnes pėdkelnes. Jos ne tik gražiai atrodys, bet ir šildys jūsų kojas.

Exit mobile version